Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Apartament, ul. Działkowa

Działkowa, Ignatki-Osiedle, podlaskie

  • 518 000 zł
  • 38,43 m²
  • 13 479,05 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Biesiada

Skontaktuj się

Apartament, ul. Działkowa

Działkowa, Ignatki-Osiedle, podlaskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

518 000 zł

38,43 m²

13 479,05 zł/m²

Apartament, ul. Działkowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

518 000 zł 38,43 m² 13 479,05 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 518 000 zł (13 479,05 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 38,43 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kupujący nie płaci podatku PCC!

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,43 m², położone na parterze nowoczesnego bloku z 2025 roku w prestiżowej inwestycji w Ignatki Forest Apartamenty. Budynek wykonany w podwyższonym standardzie, wyposażony w windę.

Mieszkanie zostało wykończone pod klucz z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. (...)

Agent

Tomasz Biesiada

510 941...

510 941 099

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została